Vítám Vás na stránkách realitní kanceláře LUPO Consulting s.r.o.

Na trhu s nemovitostmi působím od roku 2006 a od té doby mám bohaté zkušenosti při prodeji a pronájmu nemovitostí. V roce 2010 jsem se osamostatnil a podnikal jako privátní realitní makléř a od roku 2014 založil svou vlastní realitní kanceláří LUPO Consulting s.r.o..

Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmů bytů, domů, komerčních objektů a pozemků. Specializuji se především na oblast Prahy a Středočeského kraje, rád však zprostředkuji prodej nebo pronájem nemovitosti po celé České republice.

Realitní kancelář byla založena na základě nasbíraných zkušeností v realitní činnosti, kdy hlavním důvodem a impulsem vzniku realitní kanceláře byla naše nespokojenost s tím, jak velká část realitních kanceláří jedná se svými klienty. Chceme se v tomto směru odlišit a být jiní, což se nám daří. Na prvním místě se snažíme mít osobní a individuální přístup ke klientovi. Díky tomuto přístupu se nám daří vytvářet tu nejcennější a nejdražší reklamu, kterou je spokojený klient s následným doporučením. Tímto způsobem, realizujeme většinu svých obchodních případů. Vždy nám záleželo na kvalitě, nikoliv na kvantitě a touto cestou chceme dále pokračovat.

Jsme pro Vás k dispozici dle Vašich časových možností.